Atrakcje

Atrakcje letnie

Warto wybrać się w góry nie tylko zimą, ale również latem. Z okien naszego domu rozpościerają się cudowne, zapierające dech w piersiach widoki na Tatry i Beskidy. Górskie wycieczki – piesze lub rowerowe, z pewnością pozostaną naszym Gościom na zawsze w pamięci. Jeśli jednak dalsze wyprawy są wykluczone, posiadamy w swojej ofercie wiele innych atrakcji. Dzieci będą zadowolone z placu zabaw, gdzie znajdują się piaskownica, zjeżdżalnia oraz trampolina. Trochę starsze pociechy z pewnością ucieszą się z boiska do siatkówki i piłki nożnej. Nie od dziś wiadomo, że spędzony aktywnie czas pozwala na prawdziwy relaks.

Goście, którzy wolą jednak trochę spokojniejszy sposób na odpoczynek, mogą skorzystać z tarasu widokowego, gdzie znajdują się leżaki, albo z grilla z altanką. W okolicy naszego obiektu znajdują się termy: w Bukowinie Tatrzańskiej, Szflarach oraz Białce Tatrzańskiej. Warto wybrać się także na Spływ Dunajcem. Zaledwie kilometr od naszego domu mieści się Bacówka. W odległości około 200 m, znajduje się ponadto Izba Pamięci Andrzeja Skupnia – Florka, ludowego poety.

Atrakcje zimowe

Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić nas zimą, będzie mógł spróbować swoich sił na nartach lub desce snowboardowej na wyciągu, który znajduje się tuż pod domem. Brak odpowiedniego sprzętu nie jest problemem, bowiem prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Nasi Goście mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jedną lub dwiema deskami mogą skorzystać z kursów nauki jazdy. Obok wyciągu znajduje się karczma regionalna, w której można odpocząć i zjeść coś smacznego. Kulig z ogniskiem może stać się cudownym zakończeniem intensywnego, pełnego wrażeń dnia. W pobliżu Gliczarowa znajdują się także inne wyciągi narciarskie, między innymi Rusin-Ski i Białka Tatrzańska.

Zarezerwuj swój pobyt

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji swoje pobytu